HAKKIMIZDA

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ANTSAW Şerit Testereleri, ANTES Çelik Boru San.Tic.Ltd.Şti’nin bir markası ve yan kuruluşudur.

ANTSAW Şerit testere ağızları firmamız için İsveç ve Almanya’da yüksek kalitede üretim yapan fabrikalarda özel olarak üretilmektedir.

Şerit testere ağızları şirketimize uluslararası taşımaya uygun rulolar halinde gelmekte olup müşterilerimizin talepleri üzerine satışa hazır hale getirilip paketlenerek satışı yapılmaktadır.

Siparişleriniz üzerine, testerelerimiz arzu edilen şekilde hazırlanıp siparişinizin verildiği gün içerisinde kargoya verilmektedir.

Zamanla veya yanlış kullanım dolayısıyla testerelerde oluşacak kırılmalardan dolayı testerelerimize kaynak işlemi uygulayıp müşterilerimize geri gönderilmektedir.

Deneyimli satış ekibimiz her hangi bir sorununuz veya teknik destek gerektirecek durumda size yardım etmekten mutluluk duyacaktır.

Metal kesme şerit testere bıçakları, el testereleri, daire testereler, oyma testereleri, demir testereler ve lama testereleri gibi pek çok üründen oluşan ürün yelpazemiz, siz müşterilerimiz için devamlı yenilenmekte ve defalarca test edildikten sonra piyasaya sunulmaktadır.

Amacımız, kesme sürecinde sizlerin özel ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü tespit etmek ve kullanımınıza sunmaktır. Deneyimli ekibimiz her an emrinizdedir.

Şimdi olduğu gibi gelecekte de siz müşterilerimiz ile her an irtibatta olmak  ve ürünlerimizi değişen ihtiyaçlarınıza göre güncelleyerek hizmete sunmak, kesme sürecinde en  ekonomik ve işlevsel çözümler üretmek  en temel amacımızdır.

Siparişlerinizi bekleriz ! Fabrika (2)

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.